Motorové oleje Shell HELIX

  • Novinka v sortimentu
  • Široký výběr olejů za skvělé zaváděcí ceny
  • Široké využití
  • Ozkoušená kvalita
  • Šetří motor i vaši peněženku

Novinka v sortimentu Široký výběr olejů za skvělé zaváděcí ceny

Parametry Shell Helix Ultra 5W-40


Popis produktu
Syntetický motorový olej, který čistí motor, snižuje tření, minimalizuje množství zplodin ve výfukových plynech, chrání motor a stará se o bezchybný náběh při studených startech je doporučovaný i proslulými automobilkami Ferrari a Porsche. Hodí se pro všechna vozidla s benzínovými, plynovými i naftovými motory (bez filtru pevných částic) a jeho špičková kvalita se obzvlášť projeví u vozů s víceventilovými motory nebo s katalyzátorem výfukových plynů.

Široké využití
Motorový olej je vyrobený na míru pro benzinové, plynové a dieselové motory (bez filtru pevných částic) moderních automobilů. Skvěle se hodí také pro sportovní vozy, ve kterých pracují motory při vysokých otáčkách a extrémních teplotách. S olejem Helix Ultra budou spokojeni majitelé vozidel s přeplňovanými i nepřeplňovanými motory a skvěle poslouží i vozům s víceventilovými motory nebo katalyzátorem výfukových plynů.

Ozkoušená kvalita
Shell Helix Ultra byl vyvinut s použitím nejmodernějších technologií a společnost Shell uplatnila své mnohaleté zkušenosti ze závodů Formule 1. Díky tomu se stal jedničkou mezi motorovými oleji, kterou doporučují i společnosti Ferrari a Porsche. Obsahuje totiž speciální čistící aditiva, která průběžně čistí motor a tím prodlužují jeho životnost. Navíc je dlouhodobě oxidačně stabilní a využívá syntetické základové složky Shell XHVI.

Šetří motor i vaši peněženku
Používání oleje Helix Ultra přinese vám i vozu nespočet výhod. Zaručuje opravdu rychlý náběh mazání i při studeném startu, nízkou úroveň zplodin ve výfukových plynech, nižší spotřebu paliva díky sníženému tření a také maximální ochranu motoru za jakkoli nepříznivých podmínek.