Dopřejte si o 150% více světla

Autožárovky Osram Night Breaker Laser +150%. Nový tvar vytvořený laserovou ablací zajišťuje maximální výkon. Vlákno je perfektně umístěno pro lepší distribuci světla.
Vysoký tlak vzácného plnícího plynu zajišťuje vyšší výkon. Stříbrný vrchlík dodává autožárovce atraktivní vzhled a gravírovaný název NIGHT BREAKER® zaručuje její jedinečnost a okamžitou rozpoznatelnost.

 Výhody produktu:

  • Plná homologace.
  • Lepší viditelnost
  • Prémiová kvalita - vyrobeno v Německu
  • Světelný tok (lm): 1500 ± 15%
  • Životnost B3 150 hod
  • Životnost Tc 250 hod


Co znamenají údaje B3 a Tc v souvislosti s provozní životností žárovek?
Pokud uvažujeme o provozní životnosti výrobků, které jsou vyrobeny tak, aby vydržely určitou dobu, můžeme si všimnout, že mají totožnou nebo podobnou charakteristiku závad.
Pokud bychom chtěli zaznamenat provozní životnosti jednotlivých žárovek na speciální logaritmický milimetrový papír, výsledný graf by se nazýval „Weibullova distribuční křivka“.
Při stabilním výrobním procesu získáme přímku pro provozní životnost, ze které můžeme vyčíst různé hodnoty životnosti. Pro výrobky v automobilovém sektoru specifikuje OSRAM hodnotu B3, která značí dobu, během které selžou 3 % testovaných žárovek. OSRAM také specifikuje hodnotu Tc (charakteristická Weibullova hodnota), která značí dobu, během které selže 63,2 % žárovek.
Dříve jsme specifikovali pouze průměrnou hodnotu (průměrná životnost), která by v tomto systému odpovídala hodnotě B50 (označuje dobu, při které selže 50 % žárovek). Díky tomu, že jsme určili obě hodnoty B3 a Tc, je možné si představit provozní životnost výrobku, a tím i kvalitu výrobku.

H1 Osram Night Breaker Laser +150%
H4 Osram Night Breaker Laser +150%
H7 Osram Night Breaker Laser +150%
H3 Osram Night Breaker Laser +150%
HB4 Osram Night Breaker Laser +150%
H11 Osram Night Breaker Laser +150%
H8 Osram Night Breaker Laser +150%
HB3 Osram Night Breaker Laser +150%

autožárovky Osram Night Breaker Laser +150% autožárovky Osram Night Breaker Laser +150%
autožárovky Osram Night Breaker Laser +150% autožárovky Osram Night Breaker Laser +150%

koupit