Alternátor - Škoda Fabia 1,4 16V / Valeo SG8B016 / 0124315007 / 037903025G / 037903025N

  • Objednací číslo:ALT14055
  • Kód TecDoc:A0254
  • Kategorie: Alternátor
  • Výrobce:Elán car
  • Dostupnost:SKLADEM (Pobočky) Stav skladů
    Centrála
    Poděbradská 61
    Praha 9, 8-19h 3 ks
    Pobočka
    Pikovická 9
    Praha 4, Braník , 8-18h 0
    Sklad 03 Externí sklad 0
    Objednáno 0
2 990,00 
(3 617,90  s DPH)
+ -
Popis: 70A

0 124 315 0070124315007Bosch
0 124 315 0080124315008Bosch
0 986 042 6200986042620Bosch
0 986 042 6300986042630Bosch
037903025G037903025GVW GROUP
037903025J037903025JVW GROUP
037903025N037903025NVW GROUP
037903025Q037903025QVW GROUP
25422582542258Valeo
25422792542279Valeo
437397 437397 Valeo
437398 437398 Valeo
56855 56855 EAI - SOREA
8EL737832-0018EL737832-001HELLA
90426209042620FRIESEN
90426309042630FRIESEN
CA1566IRCA1566IRHella
DRB2620DRB2620DELCO REMY
DRB2630DRB2630DELCO REMY
LRA1998LRA1998LUCAS
SG8B 016SG8B016Valeo
SG8B 017SG8B017Valeo
VA802 VA802 VALEO
  • napeti [V]:12
  • generátor-nabíjecí proud [A]:70
  • délka 1 [mm]:38
  • délka 2 [mm]:14
  • Delka 3 [mm]:61,5

obsahuje 15 ks dílů v sadě.

Ložisko - 6303 2RS RC 140093

Objednací číslo: RC 140093
Výrobce: Elán car  
106,00 
128,26  s DPH
SKLADEM
ks

Ložisko - 6003 2RSC3 RC 140273

Objednací číslo: RC 140273
Výrobce: Elán car  
80,00 
96,80  s DPH
SKLADEM
ks
ABE9021_1_262164.JPG

Lozisko AS-PL ABE9021(NTN)

Výrobce: Elán car  
cena na dotaz
Na DOTAZ
ABE9021_1_262178.JPG

Lozisko AS-PL ABE9021(NSK)

Výrobce: Elán car  
cena na dotaz
Na DOTAZ

Řemenice - Bosch F00M991004 RC 139932

Objednací číslo: RC 139932
Výrobce: Elán car  
848,00 
1 026,08  s DPH
SKLADEM
ks

Plastové víko alternátoru - Bosch F00M126603

Objednací číslo: RC 139656
Výrobce: Elán car  
180,00 
217,80  s DPH
SKLADEM
ks
ARC0090_1_349343.JPG

Usměrňovač, generátor AS-PL ARC0090

Výrobce: Elán car  
cena na dotaz
Na DOTAZ

Regulátor napětí RC - Bosch F00M145225

Objednací číslo: RC 139925
Výrobce: Elán car  
560,00 
677,60  s DPH
Obvykle do 3 dnů
ks
ARE0008W_3_345438.JPG

Regulátor generátoru AS-PL ARE0008(BOSCH)

Výrobce: Elán car  
cena na dotaz
Na DOTAZ

Stator alternátoru RC - Bosch F00M120110

Objednací číslo: RC 230776
Výrobce: Elán car  
2 006,00 
2 427,26  s DPH
SKLADEM
ks
ARE0008SB1_1_396550.JPG

Regulátor generátoru AS-PL ARE0008S

Výrobce: Elán car  
cena na dotaz
Na DOTAZ
ABE9006_1_413685.JPG

Lozisko AS-PL ABE9006(FAG)

Výrobce: Elán car  
cena na dotaz
Na DOTAZ
ABE9006_1_262161.JPG

Lozisko AS-PL ABE9006(NSK)

Výrobce: Elán car  
cena na dotaz
Na DOTAZ
ABE90061_1_261691.JPG

Lozisko AS-PL ABE9006(NTN)

Výrobce: Elán car  
cena na dotaz
Na DOTAZ
ABE9006_1_392800.JPG

Lozisko AS-PL ABE9006(SKF)

Výrobce: Elán car  
cena na dotaz
Na DOTAZ

obsahuje 1 ks náhrad.

Alternátor Protech - Škoda Fabia 1,4 16V - Valeo SG8B016 / 0124315007 / 037903025G / 037903025N

Objednací číslo: ALT14054
Výrobce: PROTECH FRANCE  
2 840,50 
3 437,01  s DPH 3 617,90 
Obvykle do 3 dnů
ks
PopisNáhradní číslo
VAG037903025G
VAG037903025N
RS1011-251RS
VW037903025J
VW037903025Q
Cargo112411
Eai56855
Lauber11.1566
Lauber11.1566M
Mack944390426300
Valeo437397
Valeo439438
Valeo2542258
ValeoSG8B016
ValeoSG8B017
Hc PartsCA1566IR
Cevam4062
DelcoDRB2630
Herth+Buss32041910
Elstock28-3905
Bosch0124315007
Bosch0124315008
Bosch0986042630
Powermax9213804
Powermax89213804
Friesen9042630
Transpo22995N
LucasLRA01998

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů. (Ochrana osobních údajů)