Nanoprotech Super Antirain - Nano Stěrače

 • Objednací číslo:DM NP STERACE
 • Kategorie: Směsi do ostřikovačů
 • Výrobce:Nanoprotech
 • Dostupnost:SKLADEM (?) Stav skladů
  Centrála
  Poděbradská 61
  Praha 9, 8-19h > 10 ks
  Pobočka
  Pikovická 9
  Praha 4, Braník , 8-18h 3 ks
  Sklad 03 Externí sklad 0
  Objednáno 0
185,00 
(223,85  s DPH)
+ -
Popis: NANOPROTECH SUPER ANTIRAIN
Déšť, sníh, námraza, zbytky hmyzu a jiné nečistoty ulpívající na čelním skle to vše jsou problémy, se kterými se denně setkáváme .
Nanoprotech Super Antirain bojuje se špatnou viditelností , nadměrnou spotřebou kapalin do ostřikovačů a výrazně usnadňuje odstraňování námrazy.
Při jízdě nad 60km/h za špatného počasí téměř odpadá nutnost použití stěračů. Díky tomu výrazně zvyšuje viditelnost, a tím i bezpečnost jízdy. Sklo zároveň chrání před nečistotami, námrazou, i mechanickým opotřebením.
O co se jedná?
Přípravek Nanoprotech Super Antirain byl vyvinut s cílem zlepšit viditelnost při jízdě za špatného počasí, a zároveň chránit sklo před nadměrným ulpíváním nečistot. Produkt využívající nanotechnologii vytváří po aplikaci neviditelný ochranný povlak, který vyhlazuje povrch skla, poskytuje mu hydrofobní vlastnosti a výrazně omezuje jeho špinění, mlžení a namrzání.
Jak NANOPROTECH SUPER ANTIRAIN funguje?
Náš produkt využívá nanočástice, které po aplikaci dokonale vyhladí povrch skla a zaplní na něm i ty nejmenší trhliny a póry. Ošetřený povrch skla se tak zarovná, a vytvoří se na něm neproniknutelná nanobariéra. Ta aktivně odpuzuje vodu, a pomáhá efektivněji odstranit nečistoty a námrazu. Ochranná vrstva si zachovává své vlastnosti po dobu minimálně 3 měsíců.
Aplikace přípravku Super Antirain je rychlá a nenáročná. Není potřeba žádné zdlouhavé přípravy povrchu, ani čekání na_mg_6766 kompletní zformování ochranné vrstvy. K aplikaci nepotřebujete dokonce ani další pomůcky – vše potřebné obsahuje balíček sám o sobě. Vždy však aplikujte na umyté a suché sklo. Doporučujeme aplikovat přípravek při teplotách nad 10 °C, čili při aktuálních teplotách nejlépe v garážích.
! Upozornění: nepoužívejte přípravek na sklo, na kterém již je nanesena jiná dlouhotrvající ochranná vrstva, jako je vosk, keramická ochrana, apod !
Balíček obsahuje 3 ubrousky na jedno použití, každý ubrousek představuje jeden ze tří kroků ošetření:
1) Odmašťovací ubrousek č. 1 použijte pro finální přípravu povrchu před nanesením účinné látky. Krouživými pohyby s ním přetřete povrch celého ošetřovaného skla.
2) Ubrousek č. 2 obsahuje samotnou účinnou látku. Opět s ním pečlivě přetřete celý povrch skla a vyčkejte 5 minut.
3) Ubrouskem č. 3 už jen dohladka rozleštěte povrch skla. Po tomto kroku je účinná vrstva plně aktivována. Leštící ubrousek může být pro ještě pohodlnější rozleštění nahrazen kvalitní čistou utěrkou z mikrovláken.
 • Výrobce:Nanoprotech

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.