Naši dodavatelé

 Huco
Regulátory, diodové bloky, zapalovací moduly, relé žhavení, triody, indukční cívky, držáky uhlíků, nízkotlaká čerpadla paliva, sady zapalovacích kabelů.
Německá firma s více jak třicetiletou tradicí,jejíž jméno je v odborných kruzích již léta zažité a spojené s kvalitou i širokým sortimentem. Její výrobky tvoří jeden z pilířů naší společnosti již od počátku roku 1998.

Gauss
Znáte pastorky ZEN ? Znáte spínače startérů ZM ?
Zcela jistě ano, neboť těmito díly z Brazílie zásobujeme český trh již od roku 1998 a za tu dobu si díky své kvalitě mezi Vámi získali značnou oblibu.Nyní doplňujeme naše dodavatele o třetího výrobce z této daleké destinace, značku GAUSS a věříme, že regulátory a diodové bloky, jenž tento výrobce produkuje, najdou díky své kvalitě, ceně a naší společnosti široké uplatnění ve Vašich servisech, opravnách a obchodech.

Mobiletron (Anglie)
je mezinárodně uznávaný výrobce automobilové elektroniky. Navrhuje a vyrábí součásti OE a OES již více než 30 let. Jejich produkty splňují nebo překračují globální požadavky na dodržování předpisů. Každá součást je individuálně kalibrována a testována podle norem TS16949. Používájí nejlepší materiály a součástky, jsou proslulý svou spolehlivostí a konzistencí.

Gebe
Sady uhlíků, držáky uhlíků,kluzná, valivá i jehličková ložiska, reduktory a jejich díly, snímací kroužky, opravárenské sady.
Dalším z našich dlouholetých dodavatelů sídlícím v německém Konigswinteru je společnost IKA Germany. Její obchodní značka GE-BE je velmi dobře známa v celé Evropě nejen svou špičkovou kvalitou a rozumnou cenovou politikou,ale i obrovskou škálou sortimentu.

Orme
Rotory a statory alternátorů , startérů.
Italská firma z Parmy působí ve výrobě ,,kotev“ a ,,vinutí“ již od roku 1963. Aktuálně má ve své široké nabídce přes 1600 kvalitních položek na evropské i asijské agregáty .Stejně jako všichni naši ostatní dodavatelé je držitelem certifikace ISO 9001:2000.

RC
Kompletní sortiment startérů, alternátorů a náhradních dílů autoelektriky.
Od roku 2005 jsme distributorem značky RC. RC je obchodní značkou sdružující továrny,které vyrábějí a dodávají součásti pro světově známé firmy i afftermarket.

ZM
Spínače startérů a jejích díly.
Brazilská firma působí v automobilovém průmyslu od roku 1983,kdy začínala výrobu spínačů v pronajatém objektu na pouhých 170 m2. Dnes je tento gigant již ve vlastních moderních halách o rozloze 25.000 m,kde se o produkci stará na 900 zaměstnanců. Své výrobky dodává zákazníkům do 70 zemí po celém světě,včetně naší české kotliny.

ZE
Pastorky, ozubená kolečka a spojky pastorků.
Druhým zástupcem mezi našimi výrobci z jižní Ameriky je opět brazilská firma ZEN jenž nám dodává kvalitní pastorky do startérů v širokém sortimentu. Firma se od svého založení v roce 1960 díky své kvalitní a pružné produkci rozrostla a její haly v současnosti zabírají 35.000m.Brány závodu opustí každoročně přes 9 mil dílů.

Intermotor
Víčka a palce rozdělovačů, indukční cívky, snímače impulsů, čidla motorová, informační i počítačová, spínače, relé, sady zapalovacích kabelů.
Britská firma s tradicí téměř půl století,významný dodavatel s uceleným sortimentem dílů zapalování.

Transpo
Regulátory napětí, diodové bloky, zapalovací moduly.
Americký výrobce ze skupiny WAI,známý kvalitou svých výrobků jak na evropské, japonské, tak i americké vozy.

Bougicord
Sady zapalovací kabelů, zapalovací cívky.
Jedna z obchodních značek francouzké firmy L’elektricfil. . Výrobce zapalovacích kabelů, samostatných zapalovacích cívek a zapalovacích lišt Bougicord, založil svoji produkci na spolupráci s prvovýrobou a na výzkumech nových inovačních technologií. Vedoucí světový OE dodavatel zapalovacích kabelů s více než 30% podílem na evropském trhu.

Eyquem
Žhavící a zapalovací svíčky, sady zapalovacích kabelů.
Tato společnost je tradičním francouzským výrobcem zapalovacích svíček s více než stoletou tradicí. Pan Eyquem vyrobil v roce 1899 na přání pana Renaulta svou první zapalovací svíčku do jeho nového vozu. V roce 2003 se většinovým vlastníkem společnosti EYQUEM stala firma BERU. EYQUEM je tradičním prvovýrobním dodavatelem do francouzských automobilek Peugeot, Citroen, Renault ale i pro Mercedes, Volvo, Volkswagen. Nově i do BMW, Austin Rover, Dacia a mnoha dalších. Je také držitelem všech důležitých výrobních certifikátů.

Biffi Premoli
Pojistky, pojistková pouzdra, konektory izolované i neizolované, bateriové svorky, startovací kabely, kleště, sady spojovacího materiálu.
Jedna z mála firem výše uvedeného sortimentu s výrobními halami v Evropě pochází z italského Codogna. V jejím sortimentu najdete kompletní nabídku pojistek všeho druhu a spojovacího materiálu.

Tungsram
Autožárovky, servisní krabičky, prodejní panely autožárovek.
Tungsram, jedna z nejznámnějších evropských značek spojených s osvětlením vstupuje do nové fáze své historie s akvizicí divize GE Lighting (dohoda obsahuje celosvětovou síť automotive + Evropa, Střední Východ, Afrika a Turecko v oblasti všeobecného osvětlení). Dědictví Tungsram, stejně jako GE Lighting jsou inovace. Název se mění, ale princip zůstává. Hledání nových příležitostí k inovacím v produktech a službách. Motto nového managementu „Inovace jsou naším dědictvím“ vystihuje směr, kterým se hodlá vracející značka zapůsobit na místní trh.“

EXIDE
Americká společnost založená v roce 1888 a dodávající baterie například do NASA.
EXIDE je přední výrobce autobaterií na americkém trhu a druhý největší v Evropě. Své bohaté zkušenosti z oblasti baterií a akumulátorů uplatňuje ve všech odvětvích a v oblasti autobaterií jde stále kupředu. Výsledkem jsou výjimečné autobaterie s výjimečnými parametry a konstrukcí. Konkurenci navíc předčí i svými velmi příznivými cenami. Ve svých 9 továrnách po celém světě vyrábí 8 000 000 baterií ročně, v evropě to jsou tyto státy Německo, Francie, Španělsko, Polsko, Bělorusko a Itálie.
Motobaterie Exide dává BMW do svých motocyklů již ve výrobě.

Varta
Startovací akumulátory do osobních i nákladních vozů , motocyklů, čtyřkolek, vodních skůtrů, zahradní techniky... Trakční baterie.
Firma z koncernu Johnson Control s výrobními linkami v České Lípě, kterou není třeba dále představovat. Široká nabídka pro osobní, nákladní i japonská vozidla v kvalitě ,,VARTA“.

PS
Volantové přepínače, elektrické části spínacích skříněk.
Pod zkratkou PS se skrývá ucelená nabídka přepínačů světel, směrových světel, stěračů a elektrických částí spínacích skříněk převážně na evropské vozy od firem jako Valeo, nebo TRW.

TSS
Široká nabídka produktů zabezpečení vozidel.
Společnost TSS , jejímž jsme partnerem , se zabývá mimo jiné výrobou i dovozem zabezpečovacích systémů pro vozidla a vlastní produkcí autoalarmů , která je distribuována pod registrovanou značkou KEETEC. V nabídce máme jednocestné i dvojcestné autoalarmy, GPS lokalizátory, univerzální centrální zamykání, elektrické stahování oken, parkovací snímače a mnoho dalších prvků autopříslušenství.

Era
Váhy vzduchu, ventily volnoběhu, zapalovací cívky a lišty, přepínače světel a stěračů….
To vše nám dodává dlouholetý a spolehlivý partner naší firmy z apeninského poloostrova.

K dalším dodavatelům dílů autoelektriky patří například firmy:
Bosch, Cargo, Valeo, Exide, Osram a mnoho dalších , které nám pomáhají pokrývat Vaši poptávku.