Podporujeme HC Dukla Praha

Společnost Elán Car je renomovaným specialistou na dodávky dílů autoelektriky a autoelektroniky. Následující zpráva však informuje o velmi prospěšné mimopracovní aktivitě této společnosti. Společnost se totiž ujala sponzoringu oddílu házené HC Dukla Praha. Ukázala tak nejen to, že český sport neznamená pouze hokej, fotbal a motorismus.

 Házenkáři Dukly Praha slaví mistrovský titul.

Historicky nejúspěšnější československý házenkářský klub tak získal již třicátý druhý mistrovský titul v celkové historii a čtvrtý titul v historii samostatné české ligy. Vítězstvím v sezoně 2016/2017 A-team HC Dukla Praha rovněž ukončil panování Plzně z uplynulých tří ročníků soutěže.

Gratulujeme k zisku titulu!

 Elán car přeje mnoho úspěchů do sezony 2014/2015

 

Mladší žáci Dukly 6 sbírají jednu výhru za druhou

Mladší žáci Dukly 6 jsou ve své kategorii velmi úspěšní. Hrají společnou soutěž se Středočeským krajem a tuto soutěž vedou. Zatím za sebou mají již 4 turnaje a pouze jednou zaváhali a remizovali. Všechna ostatní odehraná utkání vyhráli. Nyní je čeká je poslední turnaj 1. 6. v Úvalech. My trenéři jim přejeme, aby i v posledním turnaji nezaváhali a dotáhli celoroční práci do vítězného konce.
Také z důvodu jasných vítězství ve své kategorii, hrají mladší žáci jarní část zároveň v kategorii starších žáků. Tentokrát jsme spojili obě Dukly mladších žáků a vytvořili jeden tým. Kluci i zde hrají společnou soutěž se Středočeským krajem a vedou si ve skupině B velmi dobře. Hned na prvním turnaji ve Břvích se nám podařilo tento turnaj vyhrát. Měli jsme podle pravidel postoupit do skupiny A. Toho jsme se zřekli ve prospěch druhého a to platí po celou soutěž. Našim cílem je totiž hráče připravit na přechod do starších žáků a umožnit jim hrát vyrovnaná utkání. V nich mohou ještě lépe rozvíjet své sportovních dovednosti.
První turnaj, kde jsme zvítězili, byl velkým překvapením. V následujících turnajích jsme se pak pohybovali uprostřed tabulky. Dalším velkým překvapením však byl turnaj na Chodově 11. května. Odehráli jsme na něm 4 utkání a opět se nám podařilo všechna vyhrát. Tentokrát se do branky poprvé postavil Ondřej Janda. Bylo neuvěřitelné, že dokázal chytit tolik střel, které měly skončit gólem. Brankář Jakub Votava, který chytal na minulých turnajích, si oblékl hráčský dres, aby si vyzkoušel hru v poli. Odehrál výborně post levé spojky. K němu se přidali vybornými výkony další hráči: David Turner, Jakub Krušberský, Tomáš Mikulenka, Lukáš Kaplan, Adam Zeman, Michal Beneš, Petr Vocetka. Velkou sílu našeho týmu jako trenéři vidíme ve výborné vysunuté obraně. Učíme ji všechny hráče a je to velká zbraň. Přesun do rychlého útoku je díky ní daleko snadnější a můžeme z něho vytěžit to nejlepší.

Všem klukům děkujme za výborné výkony. Jen tak dál!

Trenéři Martina a Ladislav Charvátovi

 

HC Dukla Praha se zúčastnil mezinárodního turnaje PARTILLE CAP ve Švédsku a
obsadil skvěle 5. místo. (Göteborgs-Posten)