Dokumenty ke stažení

Reklamační list
Reklamační list pdf po stažení a uložení lze vyplnit elektronicky, případně uložit a poslat mailem nebo vytisknout vyplněný 

Zpětný list
Zpětný list pdf po stažení a uložení lze vyplnit elektronicky, případně uložit a poslat mailem nebo vytisknout vyplněný 

Pro vrácení zboží nočním rozvozem je potřeba k zásilce přidat ZPĚTNÝ LIST ve třech vyhotovení.

1x pro zákazníka – potvrdí řidič
1x pro spedici
1x pro příjemce – podklad pro řešení vašeho požadavku


Omezení prodeje motobaterií a kyseliny

Vážení zákazníci od 01.02.2021 vstupuje v platnost Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2019/1148 o uvádění prekurzorů výbušnin na trh a o jejich používání.
Na základě tohoto rozhodnutí je maloobchodní prodej baterií se samostatným balením akumulátorové kyseliny omezen.

Jaká jsou tedy klíčová omezení a povinnosti:
Prodej baterií se samostatným balením akumulátorové kyseliny je soukromým osobám z řad široké veřejnosti omezen, tento prodej podléhá ověření nakupujícího. Jsme nuceni požadovat vyplněné prohlášení a kopii dokladu totožnosti pro možnou evidenci osob, které samostatné balení kyseliny nakoupili a tuto uchovávat min. 18. měsíců pro účely případné kontroly.
Chápeme, že v dokladu totožnosti jsou citlivé informace, proto s nimi bude nakládáno v souladu s GDPR. V případě, že ani tak nechcete posílat kopii vašeho dokladu totožnosti , můžete si baterii vyzvednout osobně na našich prodejnách, kde Vám ji naplníme . Povinnost evidence pak odpadá.

Prohlášení zákazníka v pdf

zde je ke stažení kompletní znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2019/1148 o uvádění prekurzorů výbušnin na trh a o jejich používání v pdf