O nás

Elán car - dodavatel autoelektriky

Obchodní filozofie společnosti Elán car s r. o. je založena na solidnosti a partnerském vztahu se zákazníkem. Naše sortimentní politika preferuje především kvalitu, cenovou dostupnost a pokrytí širokého spektra potřeb našich klientů v dílech autoelektriky.

Hlavními konkurenčními výhodami jsou:
Široký sortiment

Hlavní součástí našeho sortimentu tvoří alternátory a startéry, náhradní díly pro alternátor a startér, díly zapalování, spínače, snímače tlaku a teploty, různá relé , autožárovky a autobaterie.

Kvalita světových výrobců
Dodavateli námi nabízeného zboží jsou nejznámější světoví výrobci, zásobující náhradními díly jak přední světové automobilky, například Škoda, Ford, Opel, VW, BMW…tak i aftermarketový trh. Zboží je vyráběno v moderních továrnách po celém světě s využitím nejnovějších technologií a podle nejpřísnějších norem, proto se vyznačuje vysokou kvalitou a životností.

Optimální skladová zásoba
Naše skladová zásoba, čítající tisíce položek v mnohatisícových kusech trvale na skladě. Je koncipována tak, aby bylo možno drtivou většinu objednávek vyřídit okamžitě. Pokud není zboží skladem, prozvoníme celý svět, abychom požadovaný díl v co nejkratší době expedovali.

Nízké ceny a výhodné slevy
Přímý dovoz zboží přímo od výrobců bez zdražujících mezičlánků zajišťuje velice zajímavé ceny a vysokou operativnost při vyřizování objednávek.
Naše firma dodává své zboží zákazníkům ze všech koutů naší republiky. Mezi ně patří velkoobchody s náhradními díly, značkové i všeobecné servisy, autoelektrikáři, čerpací stanice i autodopravci.
Pro všechny naše zákazníky je připravena výhodná nabídka slev, odvíjející se jak od dosaženého obratu, tak i od doby a kvality naší spolupráce. Při perspektivě dobré vzájemné spolupráce a předpokládaných vyšších obratech, je možné domluvit se na výhodných cenách již od začátku spolupráce.

Obchodní podmínky

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují dodavatelsko-odběratelské vztahy v oblasti prodeje zboží autoelektriky (dále jen zboží) a jsou závazné při prodeji našich produktů kupujícímu (obchodnímu partnerovi-dále jen „OP“).

Ochrana osobních údajů

Nechceme vás se změnami v rámci GDPR zatěžovat více, než je nutné, protože pro nás je důležitější věnovat se zákazníkům. Všechny změny naleznete v tomto článku.
Chtěli bychom Vás ujistit, že tyto osobní údaje, budou použity pouze s cílem podporovat vás jako našeho zákazníka.  

Dokumenty ke stažení

Zde si můžete stáhnout formuláře které jsou nutné pro vrácení zboží nebo reklamaci.

Reklamační list a zpětný list

Naši dodavatelé

Kompletní přehled našich dodavatelů
Huco, Gebe ,Orme, RC, ZM, ZE, Transpo, Bougicord, Eyquem, Biffi Premoli, TUNGSRAM, Varta, PS, TSS, Era, Bosch, Cargo, Valeo, Mobiletron a mnoho dalších , které nám pomáhají pokrývat Vaši poptávku.

Historie Elán car

Naše společnost byla zapsána do obchodního rejstříku dne 28.února 1998 pod názvem Elán car. Do podvědomí části zákazníků vstoupila též jako Autoelektrika Michal Přeslička, jenž měl zásadní podíl na spolupráci při založení. Od počátku se specializujeme na prodej náhradních dílů autoelektriky a všeho co s tímto oborem souvisí.

Podporujeme HC Dukla Praha

Společnost je hlavní partner mládeže HC DUKLA PRAHASpolečnost Elán Car je renomovaným specialistou na dodávky dílů autoelektriky a autoelektroniky. Následující zpráva však informuje o velmi prospěšné mimopracovní aktivitě této společnosti. Společnost se totiž ujala sponzoringu oddílu házené žáků HC Dukla Praha.