Philips Racing Vision GT200

Vysoce výkonné autožárovky se schválením pro provoz na pozemních komunikacích.
Žárovky do světlometů Philips RacingVision GT200 mají homologaci ECE pro silniční použití.
Řidiči orientovaní na výkon si mohou vychutnat jasnou, zářivou žárovku splňující požadavky příslušných předpisů.

RacingVision GT200 nabízí nejvýkonnější světlo v portfoliu produktů autožárovek typu H7.
Poskytuje mimořádně jasnou viditelnost na úrovni žárovky pro rallye ve formátu, který využijete na veřejných komunikacích. Vychutnejte si jas ostrý jako břitva se světlem jasnějším až o 200 % oproti standardní žárovce ve vzdálenosti 80m od vozidla.
Tyto parametry zaručuje vysoce odolné křemičité sklo, díky němuž lze navýšit tlak v žárovce a tím i zvýšit výkon osvětlení. Křemičité sklo také zaručí vyšší odolnost vůči tepelným šokům, čímž chrání životnost žárovky, zatímco zvýšená absorpce UV záření chrání optiku světlometu.

Typ: H7
Patice: PX26d
Barva světla: příjemně jasné, bílé světlo
Řada: RacingVision GT200
životnost B3: 100 hodin
životnost Tc: 250 hodin

Žárovka je schválena pro provoz na veřejných komunikacích.

Cena za sadu dvou kusů žárovek.

koupit

Co znamenají údaje B3 a Tc v souvislosti s provozní životností žárovek?
Pokud uvažujeme o provozní životnosti výrobků, které jsou vyrobeny tak, aby vydržely určitou dobu, můžeme si všimnout, že mají totožnou nebo podobnou charakteristiku závad.
Pokud bychom chtěli zaznamenat provozní životnosti jednotlivých žárovek na speciální logaritmický milimetrový papír, výsledný graf by se nazýval „Weibullova distribuční křivka“.
Při stabilním výrobním procesu získáme přímku pro provozní životnost, ze které můžeme vyčíst různé hodnoty životnosti. Pro výrobky v automobilovém sektoru specifikuje OSRAM hodnotu B3, která značí dobu, během které selžou 3 % testovaných žárovek. OSRAM také specifikuje hodnotu Tc (charakteristická Weibullova hodnota), která značí dobu, během které selže 63, 2 % žárovek.
Dříve jsme specifikovali pouze průměrnou hodnotu (průměrná životnost), která by v tomto systému odpovídala hodnotě B50 (označuje dobu, při které selže 50 % žárovek). Díky tomu, že jsme určili obě hodnoty B3 a Tc, je možné si představit provozní životnost výrobku, a tím i kvalitu výrobku.

Philips RacingVision GT200