Li-Ion motobaterie Exide

Exide uvádí na trh novou řadu baterií pro Motocykl a sport.

Exide Technologies, vedoucí, globální poskytovatel řešení uchovávání elektrické energie uvedl na trh novou řadu baterií Exide pro Motocykl a sport. Přichází s novou Exide Li-lon, ultralehkou lithium-iontovou baterií, která poskytuje maximální výkon. Nová řada obsahuje čtyři nejlepší třídy olovo-kyselinových technologií: Exide GEL, AGM Ready, AGM a Conventional. Balení výrobku bylo vzhledově upravené a nové typy AGM Ready byly zavedeny do prvovýroby.

Exide Li-lon je o 80% lehčí než olovo-kyselinová baterie. To snižuje hmotnost motocyklu a umožňuje vyšší akceleraci a lepší zážitek z jízdy. Baterie nabízí super rychlé dobíjení a velmi nízké vybíjení, což je ideální pro sezónní motocyklisty. Mezi další výhody patří prvotřídní bezpečnostní prvky s prodlouženou životností a různou polohou uchycení. Je připravena k použití ihned po vybalení z krabice a nevyžaduje žádnou údržbu. Exide pracuje s celou řadou bateriových technologií a má široké zkušenosti s lithio-ionem prostřednictvím své divize průmyslových baterií, která je první v tom, že přináší Exide Li-lon na trh.

Exide GEL, z prvovýroby Exide, je zlatým standardem v olovo-kyselinových motocyklových bateriích. Obě byly vynalezeny a vyrobeny v Evropě, poskytují působivou životnost, bezpečnostní prvky, vysokou odolnost proti vibracím a ochranu proti úplnému vybití. Také se vyrovnávají s energeticky náročnými zařízeními a jsou zcela bezúdržbové. Exide AGM Ready nabízí maximální výkon, delší životnost a vysokou odolnost proti vibracím a je určen pro vysoce výkonné motocykly.


VLASTNOSTI

    Ultra lehká konstrukce.
    Instalace v různých polohách.
    Ideální pro nastartování motoru po delší době mimo provoz.


VÝHODY

    Ultra-lehká až o 80% lehčí než olověné akumulátory.
    Velmi nízké samovybíjení - dlouhá skladovatelnost, ideální pro sezónní používání.
    Super rychlé nabíjení.
    Extrémní cyklická životnost - více než 2 000 cyklů.
    Prvotřídní bezpečnostní funkce.
    Vhodná pro montáž v různých polohách - i vzhůru dnem.
    Připravena k použití, bezúdržbová - nainstaluj a zapomeň.
    Indikátor stavu nabití pro snadnou kontrolu.
    Kryje většinu motoparku - adaptéry součástí balení pro několik možností instalace.