Diodový blok Gauss - Magneton 443930135240

  • Objednací číslo:RC 134977 GA
  • Kategorie: Diodové bloky
  • Výrobce:GAUSS
  • Dostupnost:SKLADEM (Pobočky) Stav skladů
    Centrála
    Poděbradská 61
    Praha 9, 8-19h > 10
    Pobočka
    Pikovická 9
    Praha 4, Braník , 8-18h 1
    Sklad 03 Externí sklad 0
    Objednáno 0
211,65 
(256,10  s DPH)
+ -
Původní cena:301,29  Ušetříte:45,19 
  • intenzita el. proudu [A]:35
  • Počet diod:6
  • Vnějżí průměr [mm]:114
  • Napětí ( V ):12
  • Výrobce:Gauss
  • Náhrada za OEM výrobce:MAGNETON

obsahuje 4 ks náhrad.

ARC9019_1_260715.JPG

Diodový blok RC - Magneton 443930135240

Objednací číslo: RC 134977
Výrobce: Elán car  
340,00 
411,40  s DPH
SKLADEM
ks

Diodový blok - Favorit, Felicia ( 70A )

Objednací číslo: CS 004003215B V
Výrobce: Vika  
212,50 
257,13  s DPH 302,50 
SKLADEM
ks

Diodový blok - Magneton 443930135240

Objednací číslo: RC 134977 AS
Výrobce: Elán car  
269,70 
326,34  s DPH 350,90 
Obvykle do 3 dnů
ks

Regulátor napětí + Diodový blok Gauss - Škoda Favorit / Felicia 70A

Objednací číslo: AK 2
Výrobce: Gauss  
247,00 
298,87  s DPH
SKLADEM
ks
PopisNáhradní číslo
Magneton0135240
Magneton0135241
Magneton443930135240
PopisNáhradní číslo
Magneton0135240
Magneton0135241
Magneton443930135240
Magneton443113515241
Magneton443113516241
Magneton443113516620
Magneton443113516650
Magneton443113516660
Magneton443113516661
Magneton443113516662
Magneton443113516623
Magneton443113516653
Magneton443113516710
Magneton443113516750
Magneton443113516760
Magneton443113516711
Magneton443113516751
Magneton443113516761
Magneton443113516752
Magneton443113516762
Magneton443113516714
Magneton443113516764
Magneton443113516765
Magneton443113516870
Magneton443113516872
Magneton443113516875
MagnetonMAB71000
MagnetonMAB62000
MagnetonMAB75000
MagnetonMAB76000
MagnetonMAC87000
MagnetonMAB71100
MagnetonMAB76100
MagnetonMAB75200
MagnetonMAB76200
MagnetonMAC87200
MagnetonMAB62300
MagnetonMAB71400
MagnetonMAB76400
MagnetonMAB76500
MagnetonMAC87500
Saab9515501
Saab9515511
Saab9516710
Saab9516711
Saab9516714
Saab9515220
Saab9515831
Saab9515834
Saab9516831
Saab9516834
Saab9516932
Saab9516933
Saab9516241
Saab9515841
Saab9515846
Saab9516840
Saab9516841
Saab9516846
Saab9516940
Saab9516946
Saab9516050
Saab9516051
Saab9516650
Saab9516653
Saab9516654
Saab9516655
Saab9515852
Saab9516852
Saab9516060
Saab9516061
Saab9515260
Saab9515261
Saab9515461
Saab9516661
Saab9515765
Saab9516760
Saab9516761
Saab9516762
Saab9516763
Saab9516765
Saab9515862
Saab9516862
Saab9515471
Saab9516780
Saab9516781
Saab9516782
Saab9515291

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů. (Ochrana osobních údajů)

Náhrady

Příslušenství k produktu

Diodový blok RC - Magneton 443930135240 Objednací číslo: RC 134977 Výrobce: Elán car

ARC9019_1_260715.JPG
340,00 
411,40  s DPH
SKLADEM
ks

Diodový blok - Favorit, Felicia ( 70A ) Objednací číslo: CS 004003215B V Výrobce: Vika

212,50 
257,13  s DPH
302,50 
SKLADEM
ks

Diodový blok - Magneton 443930135240 Objednací číslo: RC 134977 AS Výrobce: Elán car

269,70 
326,34  s DPH
350,90 
Obvykle do 3 dnů
ks

Regulátor napětí + Diodový blok Gauss - Škoda Favorit / Felicia 70A Objednací číslo: AK 2 Výrobce: Gauss

Akce
247,00 
298,87  s DPH
SKLADEM
ks