Vyhledávání autobaterií dle vozu

Ať už řídíte svůj úplně první automobil, rodinné vozidlo, automobil s funkcí Start-Stop, nebo bohatě vybavené vozidlo s nejvyššími požadavky na energii, navedeme vás ke správné baterii VARTA pro vás i vaše vozidlo. Když máte některou z našich baterií Silver, Blue nebo Black Dynamic Trio, můžete řídit s důvěrou, protože víte, že vaše vozidlo jezdí s baterií nejvyšší kvality.

Připravili jsme pro Vás dvě řady prémiových autobaterií VARTA: Varta Silver Dynamic, Varta Blue Dynamic a cenově dostupnější autobaterie od Českého výrobce AK Power.


Od roku 2015 jsme rozšířili nabídku o americkou značku Exide Technologies která je dodavatele autoabaterií do prvovýroby - hlavně pro Peugeot, Citroën, Fiat, Renault, VW Group, Ford, Volvo, BMW, Chrysler a další. Exide Technologies je světovým lídrem ve výrobě olově-kyselinových akumulátorů, 13 výrobních závodů startovacích baterií po celém světě, z toho 7 v Evropě.
V roce 1991 v průběhu operace Pouštní bouře, Exide dodával startovací a tankové baterie pro armádu Spojených států. Exide je dodavatele baterií pro armádu Spojených států dodnes.

Baterie dohledáte v našem e-shopu dle vozu v katalogu TecDoc