Kluzné ložisko - 8.06 x 11.12 x 10.00 mm

  • Objednací číslo:GE 4052
  • Kategorie: Kluzná ložiska
  • Výrobce:IKA
  • Dostupnost:SKLADEM (?) Stav skladů
    Centrála
    Poděbradská 61
    Praha 9, 8-19h > 10 ks
    Pobočka
    Pikovická 9
    Praha 4, Braník , 8-18h > 10 ks
    Sklad 03 Externí sklad 0
    Objednáno 0
13,00 
(15,73  s DPH)
+ -
Popis: 8.06/11.12x10
0001218014
0001218009
0001218102
0001218019
0001218024
0001218103
0001218116
0001218011
0001218012
  • Výrobce:IKA
  • Vnější průměr (mm):11,12
  • šířka (mm):10
  • Vnitřní průměr (mm):8,06

obsahuje 1 ks náhrad.

Kluzné ložisko - 8,09 x 11,12 x 10 mm

Objednací číslo: RC 140250
Výrobce: Elán car  
15,34 
18,56  s DPH
Obvykle do 3 dnů
ks
PopisNáhradní číslo
Bosch0001110001
Bosch1000301076
Bosch1000301054L
PopisNáhradní číslo
DENSO4280000720
FORD1061267
FORD91AB11000HA
FORD91AX11000HA
FORD91AX11000HB
FORD1229425
FORD886B11000AA
ValeoD7E2
ValeoD7E5
ValeoD7E52
ValeoD7E23
ValeoD7E25
ValeoD7E16
ValeoTS8E1
ValeoTS8E2
ValeoTS8E3
ValeoTS10E3
ValeoTS10E4
ValeoTS10E5
MitsubishiM1T74381
MitsubishiM1T75381
MitsubishiM1T71881
Bosch0001110002
Bosch0001110133
Bosch0001110014
Bosch0001110134
Bosch0001110015
Bosch0001117008
Bosch0001218110
Bosch0001218710
Bosch0001218020
Bosch0001218120
Bosch0001218130
Bosch0001218160
Bosch0001218101
Bosch0001218011
Bosch0001218111
Bosch0001218021
Bosch0001218131
Bosch0001218141
Bosch0001218151
Bosch0001218171
Bosch0001218002
Bosch0001218102
Bosch0001218012
Bosch0001218112
Bosch0001218022
Bosch0001218122
Bosch0001218152
Bosch0001218003
Bosch0001218103
Bosch0001218013
Bosch0001218113
Bosch0001218023
Bosch0001218133
Bosch0001218153
Bosch0001218163
Bosch0001218004
Bosch0001218104
Bosch0001218014
Bosch0001218114
Bosch0001218024
Bosch0001218134
Bosch0001218164
Bosch0001218174
Bosch0001218005
Bosch0001218105
Bosch0001218115
Bosch0001218145
Bosch0001218155
Bosch0001218006
Bosch0001218106
Bosch0001218116
Bosch0001218026
Bosch0001218126
Bosch0001218146
Bosch0001218156
Bosch0001218007
Bosch0001218017
Bosch0001218117
Bosch0001218027
Bosch0001218127
Bosch0001218147
Bosch0001218157
Bosch0001218167
Bosch0001218008
Bosch0001218108
Bosch0001218018
Bosch0001218128
Bosch0001218168
Bosch0001218009
Bosch0001218109
Bosch0001218019
Bosch0001218029
Bosch0001218129
Bosch0001218159
Bosch0001123014
Bosch0001123015
Bosch0001124007
Bosch0001124008
Bosch0001231030
Bosch0001231011
Bosch0001231002
Bosch0001230012
Bosch0001231032
Bosch0001231003
Bosch0001231013
Bosch0001231004
Bosch0001230014
Bosch0001230006
Bosch0001231016
Bosch0001231007
Bosch0001231017
Bosch0001231008
Bosch0001231009
Bosch0001231029
Bosch0001241015
Bosch9000331420
Bosch9000331430
Bosch9000331411
Bosch9000331414
Bosch9000331424
Bosch9000331406

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.