Konektor startéru Bosch Valeo

  • Objednací číslo:OS PATICE 400
  • Kategorie: Ostatní díly startérů
  • Výrobce:Výchozí
  • Dostupnost:SKLADEM Stav skladů
    Centrála Praha 10:>10 Ks - Skladem - Ihned k expedici
    Pobočka Praha 4:5 Ks - Skladem na pobočce
    Externí sklad 1:0 Ks - Obvykle do 3 dnů
    Externí sklad 2:0 Ks - Expedice do 24 hodin

    - při objednávce do 17:45h

Cena na e-shopu:
125,40  / Ks
(151,73  s DPH)
(1 Ks obsahuje 1x ks)
+ -
Cena na prodejně:159,72  Ušetříte:7,99 
Jeden z nejpoužívanějších typů konektoru koncernu VW, který slouží k připojení spínače startérů Bosch a Valeo k elektrické síti automobilu.

Set obsahuje svorkovnici, pin a těsnění.

Audi, Seat, Škoda, Volkswagen 2000-2018
PopisNáhradní číslo
VW02T900024B
VW027911023S
VW02E911023K
VW02M911024A
VW02M911021B
VW02M911023M
VW02M911023N
VW02M911024N
VW02M911024P
VW02T911024B
VW02T911023R
VW02T911023S
VW02T911023T
VW02Z911023C
VW02Z911023E
VW02Z911023G
VW02Z911023H
VW02Z911024J
VW02Z911023K
VW02Z911024K
VW02Z911023M
VW02Z911023N
VW02Z911023P
VW02T903024B
VW02E911023KX
VW02M911024AX
VW02M911021BX
VW02M911023MX
VW02M911023NX
VW02M911024NX
VW02M911024PX
VW02T911024BX
VW02T911024NX
VW02T911023SX
VW02T911023TX
VW02Z911023EX
VW02Z911023GX
VW02Z911023HX
VW02Z911024JX
VW02Z911023KX
VW02Z911024KX
VW02Z911023MX
VW02Z911023NX
VW02Z911023PX
VW02T-900-024B
VW02T-903-024B
VW027-911-023S
VW02E-911-023K
VW02M-911-024A
VW02M-911-021B
VW02M-911-023M
VW02M-911-023N
VW02M-911-024N
VW02M-911-024P
VW02T-911-024B
VW02T-911-023R
VW02T-911-023S
VW02T-911-023T
VW02Z-911-023C
VW02Z-911-023E
VW02Z-911-023G
VW02Z-911-023H
VW02Z-911-024J
VW02Z-911-023K
VW02Z-911-024K
VW02Z-911-023M
VW02Z-911-023N
VW02Z-911-023P
VW02T-900-024-B
VW02T-903-024-B
VW027-911-023-S
VW02E-911-023-K
VW02E-911-023KX
VW02M-911-024-A
VW02M-911-021-B
VW02M-911-023-M
VW02M-911-023-N
VW02M-911-024-N
VW02M-911-024-P
VW02M-911-024AX
VW02M-911-021BX
VW02M-911-023MX
VW02M-911-023NX
VW02M-911-024NX
VW02M-911-024PX
VW02T-911-024-B
VW02T-911-023-R
VW02T-911-023-S
VW02T-911-023-T
VW02T-911-024BX
VW02T-911-024NX
VW02T-911-023SX
VW02T-911-023TX
VW02Z-911-023-C
VW02Z-911-023-E
VW02Z-911-023-G
VW02Z-911-023-H
VW02Z-911-024-J
VW02Z-911-023-K
VW02Z-911-024-K
VW02Z-911-023-M
VW02Z-911-023-N
VW02Z-911-023-P
VW02Z-911-023EX
VW02Z-911-023GX
VW02Z-911-023HX
VW02Z-911-024JX
VW02Z-911-023KX
VW02Z-911-024KX
VW02Z-911-023MX
VW02Z-911-023NX
VW02Z-911-023PX
VW02E-911-023-KX
VW02M-911-024-AX
VW02M-911-021-BX
VW02M-911-023-MX
VW02M-911-023-NX
VW02M-911-024-NX
VW02M-911-024-PX
VW02T-911-024-BX
VW02T-911-024-NX
VW02T-911-023-SX
VW02T-911-023-TX
VW02Z-911-023-EX
VW02Z-911-023-GX
VW02Z-911-023-HX
VW02Z-911-024-JX
VW02Z-911-023-KX
VW02Z-911-024-KX
VW02Z-911-023-MX
VW02Z-911-023-NX
VW02Z-911-023-PX
VW06D911023
VW068911024L
VW06D911023A
VW068911024LX
VW06D911023AX
VW06D-911-023
VW068-911-024L
VW06D-911-023A
VW068-911-024-L
VW068-911-024LX
VW06D-911-023-A
VW06D-911-023AX
VW068-911-024-LX
VW06D-911-023-AX
VW0AM911023K
VW0AM911023T
VW0AM911023KX
VW0AM911023TX
VW0AM-911-023T
VW0AM 911 023 B
VW0AM-911-023-B
VW0AM-911-023-K
VW0AM-911-023-T
VW0AM-911-023BX
VW0AM-911-023KX
VW0AM-911-023TX
VW0AM 911 023 BX
VW0AM-911-023-BX
VW0AM-911-023-KX
VW0AM-911-023-TX
VW2H0911023C
VW2H0911023G
VW2H0911023CX
VW2H0911023GX
VW2H0-911-023-C
VW2H0-911-023-G
VW2H0-911-023-CX
VW2H0-911-023-GX
Marelli8214300
Marelli8212868
Marelli944280202200
Marelli944280202300
Marelli944280202400
Marelli944280202500
Marelli944280202600
Marelli944280202900
Marelli063521230140
Marelli88212868
Marelli0AM911023B
Marelli0AM911023BX
Magneton9-151-11C
Magneton9-151-09C
Magneton9-151-11E
Magneton915111C
Magneton915111E
Magneton915109C
Bosch0001109260
Bosch0001107421
Bosch0001109421
Bosch0001109261
Bosch0001109361
Bosch0001107422
Bosch0001107534
Bosch0001109064
Bosch0001108405
Bosch0001109315
Bosch0001108445
Bosch0001109065
Bosch0001109275
Bosch0001108206
Bosch0001108406
Bosch0001107427
Bosch0001107508
Bosch0001108228
Bosch0001107428
Bosch0001109258
Bosch0001107509
Bosch0001109319
Bosch0001109259
Bosch0001115082
Bosch0001115056
Bosch0001122400
Bosch0001120410
Bosch0001121410
Bosch0001123020
Bosch0001122401
Bosch0001120411
Bosch0001121411
Bosch0001123021
Bosch0001125521
Bosch0001121402
Bosch0001122402
Bosch0001123012
Bosch0001121412
Bosch0001121403
Bosch0001122403
Bosch0001123013
Bosch0001121413
Bosch0001121433
Bosch0001125053
Bosch0001123014
Bosch0001123024
Bosch0001123044
Bosch0001125054
Bosch0001125605
Bosch0001123015
Bosch0001121435
Bosch0001125055
Bosch0001120406
Bosch0001125606
Bosch0001123016
Bosch0001123026
Bosch0001123036
Bosch0001125056
Bosch0001120407
Bosch0001125607
Bosch0001123017
Bosch0001123027
Bosch0001120408
Bosch0001121408
Bosch0001123018
Bosch0001123028
Bosch0001123038
Bosch0001120409
Bosch0001121409
Bosch0001125609
Bosch0001123019
Bosch0001125519
Bosch0001123039
Bosch0001139041
Bosch0001139018
Bosch0001138019
Bosch0001142001
Bosch0001145001
Bosch0001142003
Bosch0001145003
Bosch0001142005
Bosch0001153005
Bosch0001153007
Bosch0001153009
Bosch0001153029
Bosch0001177000
Bosch0001179500
Bosch0001177010
Bosch0001179530
Bosch0001177001
Bosch0001177011
Bosch0001177002
Bosch0001179502
Bosch0001179602
Bosch0001177012
Bosch0001179512
Bosch0001179522
Bosch0001179503
Bosch0001179523
Bosch0001177004
Bosch0001179504
Bosch0001179604
Bosch0001179514
Bosch0001179505
Bosch0001174605
Bosch0001179516
Bosch0001177008
Bosch0001179608
Bosch0001179518
Bosch1986SE1697
Bosch0AM911287
IskraAZE2664
D6GS11
D6GS12
D6GS13
D6GS14
D6GS19
D7G6
D7GS8
D7GS9
D7GS10
ESW20ER6
ESW20ER20
ESW20ER25
ESW20ER121
TS18E3
TS24E13
TS24E13
TS22E45
TS22E45
TS10ER26
TS12ER15
TS12ER15
TS12ER25
TS22ER12
TS22ER12
TS22ER12
TS22ER13
TS18ER20
TS18ER21
TS18ER22
TS18ER121
TS18ER123

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů. (Ochrana osobních údajů)