Zapalovací cívka Škoda Fabia 1.2 VW 03D905115 03D905715A
- Objednací číslo:RC A880166
- Kategorie: Zapalovaci civka/jednotka zapalovaci civky
- Výrobce:ERA
Dostupnost:Obvykle do 3 dnů
Stav skladů
Cena na e-shopu:
Výrobce: Era
- hmotnost ( v kg ):0,200
- pocet polu:4
- AIC52053
- ASTEMO-HITACHI133812
- BBTIC03122
- BorgWarner (BERU)0 040 102 059
- BorgWarner (BERU)ZSE 059
- BOSCH0 986 221 047
- BREMI20116
- DELPHIGN10195-12B1
- EFI AUTOMOTIVE155104
- ERA880166A
- ERA880166B
- ERA880166HQ
- ERAR1304C00100
- FAE80326
- FEBI BILSTEIN24500
- FISPA85.30029
- FISPA8530029
- HELLA5DA 193 175-901
- HELLA5DA 749 475-691
- HELLAHE5DA193175901
- HERTH+BUSS ELPARTS19050050
- HOFFER8010460
- INTERMOTOR12778
- INTERMOTORCP015
- INTERMOTORCU1155
- INTERMOTORIIS087
- JANMORJM5084
- KW470 431
- LUCASDMB 907
- MAGNETI MARELLI060810167010
- MAGNETI MARELLIBAE 680 Y
- MAPCO80881
- MEAT & DORIA10460
- MEAT & DORIA10460E
- METZGER AUTOTEILE0880117
- METZGER AUTOTEILE0880520
- MEYLE100 885 0012
- MOBILETRONCE149
- NGK48015
- QUINTON HAZELLXIC8323
- SIDAT85.30029
- SIDAT85.30029A2
- SIDAT85300292
- STARLINE41344045S
- STARLINEED STIC02
- SWAG30 92 4500
- TESLACL009
- TOPRAN111088
- TRISCAN8860 29029
- VALEO245163
- VEMOV10-70-0059
- WAICUF071
| Popis | Náhradní číslo |
|---|---|
| VW | 03D905115 |
| VW | 03D905715 |
| VW | 03D905115A |
| VW | 03D905715A |
| VW | 03D905115B |
| VW | 03D905115C |
| VW | 03D905115D |
| VW | 03D905115E |
| VW | 03D905115F |
| VW | 03D905115G |
| Hitachi | 1338-12 |
| Valeo | 245163 |
| Hitachi | 2503-812 |
| Bosch | 0986221047 |
| DELPHI | GN10195-12B1 |
- VW03D 905 115 A
- VW03D 905 115 B
- VW03D 905 115 C
- VW03D 905 115 D
- VW03D 905 115 E
- VW03D 905 115 F
- VW03D 905 115 G
- VW03D 905 715 A
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 (44kW)
- SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 (40kW)
- SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 (40kW)
- SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.2 (40kW)
- SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 (40kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.2 (44kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 (44kW)
- VW FOX Šikmá zadní část (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.2 (44kW)
- VW FOX Šikmá zadní část (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.2 (40kW)
- VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 (40kW)
- VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 (44kW)
- VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 (44kW)